HAKKINDA

Meslek hayatına DJ ve Animatör olarak başladı. Daha sonra  İstanbul eski Sheraton Oteli müzik bölümünde çalıştı. Kariyerine  “STARAS” ta   DJ, organizasyon sorumlusu ve yönetici olarak devam etti.

Akabinde kendi firması “Karizma Prodüksiyon” u kurdu.

Aralarında Mustafa Koç, Yıldırım Demirören, Nükhet Duru gibi isimlerin evliliklerinin de bulunduğu yüzlerce düğün organizasyonu yaptı.

Sabancı , Koç ve Hakko aileleri ile Belma Simavi gibi bir çok elit ismin özel davetlerinde, partilerinde  organizasyon ve DJ’lik yaptı.

Seneler içerisinde, bizzat yurtdışından getirdiği plak ve cd’lerle, her türden özel müziklerin olduğu eşsiz bir arşiv oluşturdu.

Yıllarca İTKİB ve TÜRKEL ile dünyanın birçok ülkesinde (Amerika, Almanya, Fransa, İsviçre, İngiltere, HongKong, Malta, Rusya, Dubai vs.) fuar defilelerinde defile teknik organizasyonu ve defile DJ’liği yaptı.

Yurt içinde ise ünlü modacıların ve markaların defilelerindeki teknik düzenleri, sahneleri, müzikleri hazırladı  (Cemil İpekçi, Yıldırım Mayruk, Vural Gökçaylı, Faruk Saraç, Cengiz Abazoğlu, Erol Albayrak, Neslihan Yargıcı, Zuhal Yorgancıoğlu, Ayla Eryüksel, Fevziye Çamer, Özlem Süer, Ümit Ünal, Hatice Gökçe, Bahar Korçan vs.).

Yaklaşık 23 senedir Cemil İpekçi’nin müzik direktörlüğünü yapmakta ve defilelerindeki ses, ışık, sahne, görüntü vs. hizmetlerini vermektedir.

Defile konusunda koreograf Uğurkan Erez ile 20 seneyi aşan çalışması oldu.

Birçok kurumsal firmanın ve markanın lansmanlarında, organizasyonlarında, ödül törenlerinde ses, ışık, sahne, dekor, görüntü, müzik,  sanatçı hizmetleri verdi.

Uzun yıllar Borusan Holding ve Borusan Otomotiv ile teknik tedarikçi olarak çalıştı. Halen bu çalışmalar devam etmekte.